Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Zebranie w Kochanowie, sprawy bieżące

krzysztofsobczak

Dziękuję Mieszkańcom Kochanowa za liczny udział we wczorajszym spotkaniu poświęconym sprawom bieżącym oraz korytarzom DK S12. Kolejne z cyklu zebranie, już jutro w Żukowie, w sobotę zapaszmy do Kłudna a w niedzielę Mieszkańcy Zagórza, Romualdowa i Komorowa, na wspólnym zebraniu spotkają się w Dziennym Domu Senior+, o godzinie 16.00.

Na naszych stronach internetowych został ogłoszony przetarg dotyczący przebudowy drogi Gminnej w Skrzynnie, od Skweru na Placu Tysiąclecia, do boiska Orlik, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania ofert i udziału w przetargu.

Dziś o godzinie 14.00, odbędzie się połączone posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy w Wieniawie, poświęcone omówieniu i zaprezentowaniu korytarzy przebiegu drogi krajowej S12 oraz pracom, jakie zostały zaplanowane w miesiącu lutym, w tym przygotowaniu sesji Rady Gminy i proponowanym projektom uchwał.

Pracownicy urzędu gminy w dniu dzisiejszym w dalszym ciągu prowadzą prace porządkowe w Rykowie (odmulenie rowu), Pogroszynie (równanie drogi) i Kochanowie (wycinanie samosiejek drzew i krzewów)

W Urzędzie Gminy, zajmujemy się przygotowaniem kolejnego przetargu, związanego z konsolidacją kredytów, zaciągniętych przez Gminę Wieniawa w ciągu ostatnich 12 lat. Zostaną również zaplanowane zadania samorządu, które będą realizowane w lutym 2018r.

Dziękuję za wiele ciepłych i miłych słów z Państwa strony, zarówno na naszych zebraniach, jak i podczas mojego cotygodniowego dyżuru w sprawie skarg i wniosków. Cieszę się, że wielu osobom zależy na systematycznym rozwoju naszej Małej Ojczyzny oraz lepszej przyszłości kolejnych pokoleń

W przygotowaniu jest kolejny już numer naszego lokalnego czasopisma "W Gminie Wieniawa", który wkrótce trafi do Państwa, życzę miłej lektury i zachęcam do współpracy przy redagowaniu naszego samorządowego dwumiesięcznika.

Życzę miłego i spokojnego dnia

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci