Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Jutro zebranie w Kłudnie, w niedzielę w Komorowie, na które zapraszamy Mieszkańców Romualdowa, Zagórza i Komorowa

krzysztofsobczak

Serdecznie zapraszam wszystkich Mieszkańców Kłudna na zebranie w sobotę o godzinie 15.30, natomiast wspólne zebranie dla Mieszkańców Zagórza, Romualdowa i Komorowa, odbędzie się w Dziennym Domu Senior Wigor w Komorowie, w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00.

W dniu dzisiejszym wyjeżdżam do Warszawy na posiedzenie Zarządu Związku Samorządów Polskich, które dzięki uprzejmości Pana Ministra Jacka Sasina, zostało zorganizowane w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przy Al. Ujazdowskich. Zebranie będzie poświęcone tematyce z zakresu zmian prawodawstwa w obszarze ustawy zwiększającej udział obywateli..., taryfy wod-kan i Wody Polskie.

Dziękuję Mieszkańcom Żukowa za liczną obecność - około 60 osób oraz ważny głos doradczy w dyskusji na temat przebiegu wariantów przebiegu drogi krajowej S12.

Jutro o godzinie 11.30, na zaproszenie Pana Wójta Gminy Odrzywół, wezmę udział w obchodach rocznicy Powstania Styczniowego, połączonego z rekonstrukcją bitwy w widłach Pilicy i Drzewiczki gdzie zginęło 100 powstańców. Następnie o godzinie 15.30 spotykamy się z Mieszkańcami Kłudna, na które już dziś serdecznie zapraszam.

 

Życzęwszystkim miłego i udanego weekendu

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci