Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Spotkanie z wykonawcą STEŚ dla DK S12

krzysztofsobczak

Dziękuję za wczorajsze spotkanie Mieszkańcom Woli Brudnowskiej. Jak wiele zależy od dialogu i właściwego uporządkowania wewnętrznych relacji pomiędzy Mieszkańcami nie muszę nikogo przekonywać. To wzajemny szacunek i traktowanie każdego jako równoprawnego partnera i obywatela pozwala mówić jednym głosem i reprezentować interesy całej społeczności. Wewnętrzne podziały niczemu dobremu nie służą, a jedynie budują niepotrzebne mury i głębokie, często trudne do zniwelowania wyrwy. Życzę Państwu wzajemnego szacunku i dużo dobrej woli, we wspólnym budowaniu przyszłości. Ziarno, które siejecie dzisiaj, wyda plon, który zbierać mogą już przyszłe pokolenia, przekazujmy im te wartości, które pozwolą im swoją postawą i zaangażowaniem służyć sobie nawzajem.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie zorganizowane przez wykonawcę Studium techniczno Ekonomiczno Środowiskowego korytarzy drogi krajowej S12. W panelu wezmą udział również przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie. Jest to pierwsze z cyku zaplanowanych zebrań w sprawie przebiegu projektowanej drogi krajowej. Możecie Państwo składać swoje wnioski i uwagi odnośnie lokalizacji przebiegu poszczególnych wariantów. Zebranie rozpoczynamy w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieniawie w dniu dzisiejszym o godzinie 12.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje stanowisko w zakresie projektowanego przebiegu korytarzy S12, na właściwych formularzach przygotowanych przez wykonawców studium.

 

Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci