Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Zapraszam na cotygodniowy dyżur w sprawie skarg i wniosków

krzysztofsobczak

Dziś jak w każdy wtorek jestem do Państwa dyspozycji w sprawach skarg i wniosków oraz wszystkich innych tematów związanych z życiem i funkcjonowaniem samorządu terytorialnego. Jestem do Państwa dyspozycji do godziny 14.00.

W miniony piątek na spotkaniu z Mieszkańcami Sokolnik Suchych rozmawialiśmy na temat projektowanej drogi krajowej S12 oraz o sprawach bieżących samorządu. Podobne spotkania odbyły się w niedzielę w Wydrzynie i wczoraj w Sokolnikach Mokrych. Wkrótce na naszych stronach internetowych relacje z poszczególnych zebrań.

W dniu dzisiejszym przygotowujemy wnioski do Ministra Sportu w ramach dofinansowania Otwartych Stref Aktywności, na terenie Gminy Wieniawa.

Na stronie internetowej www.gminawieniawa.pl, zostały zamieszczone plany sytuacyjne dotyczące przebudowy ulicy Kasztanowej w Wieniawie. Zachęcam do zapoznania się z tymi dokumentami Mieszkańców ulicy Kasztanowej i ew. wskazanie brakujących zjazdów do posesji. O konieczności doprojektowania zjazdów proszę informować Panią Krystynę Żurowską, Zastępcę Wójta Gminy, telefonicznie lub osobiście w UG, podając numer działki i uzasadnienie wykonania zjazdu.

 W dniu dzisiejszym wezmę udział w spotkaniu Zarządu Związku Gmin Radomka w Jedlińsku. Po zakończeniu posiedzenia, na zaproszenie Wójta Gminy Jedlińsk Pana Kamila Dziewierza wezmę udział w tradycyjnych Jedlińskich ostatkach z obrzędem ścięcia śmierci.

Dziękuję za Państwa obecność na zebraniach w poszczególnych miejscowościach i wiele ciepłych i miłych słów. Dziękuję również za słowa konstruktywnej krytyki i ciekawe propozycje prac, jakie w Państwa ocenie należy wykonać w danych wspólnotach. Zapraszam do dalszej współpracy i dialogu.

 

Życzę miłego i spokojnego dnia oraz udanego tygodnia

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci