Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Pierwsza dekada marca za nami

krzysztofsobczak

Szanowni Państwo

Pracownicy urzędu gminy w dniu dzisiejszym będą realizować swoje obowiązki związane z poprawą przejezdności dróg stanowiących dojazd do posesji i działek rolnych, wywożeniem kruszywa i wyrównywaniem nawierzchni równiarką drogową. Prace będą realizowane w Wydrzynie i Sokolnikach Mokrych.

Dziś w Urzędzie Gminy w Wieniawie zajmiemy się opracowaniem zapytań ofertowych w zakresie zadań zaplanowanych w uchwale budżetowej, które nie wymagają postępowań przetargowych. Pracujemy również nad zmianą regulaminu organizacyjnego oraz przygotowaniem kolejnej sesji Rady Gminy w Wieniawie, która wstępnie została zaplanowana na 23 lub 28 marca, b.r.

O godzinie 11.00 w Potworowie, wezmę udział w pogrzebie Pana Mariana Grzegorczyka, wieloletniego Prezesa Banku Spółdzielczego w Przysusze. Rodzinie i najbliższym w imieniu społeczności samorządowej Gminy Wieniawa, składam wyrazy współczucia oraz zapewniam o pamięci i modlitwie.

Wraz z nadejściem wiosny, rozpoczynamy prace jakie zostały wskazane przez społeczność lokalną na zebraniach w poszczególnych miejscowościach. Obecnie, część prac ziemnych, z uwagi na utrzymującą się zmarzlinę nie jest możliwa do realizacji, jednak jak tylko warunki na to pozwolą, rozpoczniemy również działania w tym zakresie.

Wszystkim czytelnikom, życzę spokojnego, spędzonego w rodzinnym gronie weekendu

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci