Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

krzysztofsobczak

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, w imieniu całego środowiska samorządowego Gminy Wieniawa, pragnę złożyć wszystkim czytelnikom mojego dziennika, Mieszkańcom, gościom, sympatykom i wszystkim ludziom dobrej woli, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności  w życiu osobistym i zawodowym oraz satysfakcji i zadowolenia na każdej płaszczyźnie życia.

Niech Zmartwychwstały Chrystus, obdarzy Wasze rodziny radością i pokojem, przyniesie szczęście i miłość, otworzy serca na potrzeby drugiego człowieka, a święta spędzone w rodzinnym gronie, upłyną w serdecznej atmosferze  i wzajemnej życzliwości.
Niech radość Wielkanocnego Poranka i obecność Zmartwychwstałego, towarzyszy na każdej drodze życia, jak uczniom podążającym do Emaus, który poznali Go, dopiero po łamaniu chleba.

Oby świąteczny czas, spędzony przy Wielkanocnym stole, w rodzinnym gronie, pozostał w naszych  sercach na długo, najlepiej na całe życie, obyśmy oczami duszy potrafili dostrzec Zmartwychwstałego w drugim człowieku, który często jest strudzonym wędrowcem, podążającym razem z nami, przez Galilejskie ścieżki naszego ziemskiego wędrowania,  do upragnionego Emaus

 

Krzysztof Sobczak

Wójt Gminy Wieniawa

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci