Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

11.05.2018r.

krzysztofsobczak

Dzień Dobry

W dniu wczorajszym zostało opublikowane kolejne postępowanie przetargowe dotyczące przebudowy dróg gminnych w Jabłonicy, ul. Południowa, Żukowie, Kamieniu Dużym, Pogroszynie i Skrzynnie. Oferty można składać do 24 maja 2018r. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w przetargu i składania aplikacji.

Dziś o godzinie 08.00, serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie Sołtysów z terenu Gminy Wieniawa, poświęcone opracowaniu harmonogramu prac bieżących, jakie są niezbędne do realizacji w poszczególnych sołectwach, prezentacji strategii rozwoju gminy na lata 2018-2032, zaplanowaniu zebrań dotyczących implementacji zapisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi.

O godzinie 13.00, w Zakrzewie odbędzie się spotkanie zarządu Związku Gmin Radomka, w którym wezmę udział.

Pracownicy urzędu w dniu wczorajszym pracowali przy wyrównywaniu wybojów, jakie powstały w wyniku prowadzonych prac związanych z budową sieci kanalizacyjnej oraz działania warunków atmosferycznych. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia i prosimy o ostrożną jazdę. Obecnie trwa postępowanie przetargowe dotyczące przebudowy drogi, a jago zakończenie zaplanowano na 17 maja b.r.

Trwa przygotowanie dokumentacji w zakresie termomodernizacji budynku przedszkola publicznego w Wieniawie. Zakres prac do wykonania zostanie przygotowany w oparciu o analizy stanu technicznego obiektu oraz wyniki kontroli organów nadzoru jakie zostały przeprowadzone w obiekcie. Do wykonania zostaje nowe pokrycie dachowe, elewacja zewnętrzna, usunięcie obecnej warstwy ocieplającej, tzw. supremy, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, docieplenie i odwodnienie fundamentów.

Życzę wszystkim miłego dnia i udanego weekendu

 

 

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci