Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Z kwiatami i podziękowaniami dla wszystkich Mam

krzysztofsobczak

Z kwiatami i podziękowaniami śpieszymy dziś do wszystkich Mam

Z okazjj przypadającego w dniu dzisiejszym Dnia Matki, pragnę w imieniu własnym oraz wszystkich dzieci, zarówno tych małych, tych nieco większych ale i tych zupełnie dorosłych, złożyć w tak wyjątkowym dniu wszystkim Mamom, najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Oby spełniały się Wam marzenia, a życie upływało w radości i uśmiechu każdego dnia.

To dzięki Wam i pod Waszym okiem stawialiśmy pierwsze kroki. Swoim płaczem wołaliśmy was kiedy było nam źle i smutno. To wasze ręce uczyły nas pierwszych liter, słów, przytulały i pocieszały w chwilach trudnych i kiedy było na prawdę ciężko. Dziś, niech nagrodą za to wszystko, za wychowawczy trud, dzięki któremu osiągnęliśmy tak wiele, zbudowaliśmy swoją przyszłość i budujemy ją nadal, będą obok kwiatów, życzeń i uścisków, pełne naręcza dobrych uczynków i uśmiechów waszych dzieci, które w sposób szczególny są balsamem na wasze stroskane o jeszcze lepsze jutro swoich dzieci serca.

Niech zawsze towarzyszy wam wdzięczność dzieci wyrażana codziennie w każdy z możliwych sposobów. Długie lata życia upłyną w zdrowiu, szczęściu i wszelkiej pomyślności. Niech spełniają się marzenia i nigdy nie opuszcza pogoda ducha. Tym wszystkim mamom, których nie ma już wśród nas w naszej pamięci pozostawiamy Bożemu miłosierdziu i ofiarujemy dar modlitwy.

Wszystkiego najlepszego drogie Mamy

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci