Menu

Blog Wójta Gminy Wieniawa

Informacje z życia samorządu

Dziękuję za imieninowe życzenia i wiele ciepłych słów

krzysztofsobczak

Szanowni Państwo, drodzy koleżanki i koledzy, znajomi z mediów społecznościowych

Pragnę serdecznie wszystkim Państwu podziękować za wiele ciepłych słów i życzeń, które, czy to w sposób bezpośredni, czy też za pośrednictwem mediów społecznościowych, sms, bądź telefonicznie, otrzymałem z okazji wczorajszych imienin. To dla mnie niezwykle ważne i cenne doświadczenie, że każdego dnia spotykam na swojej drodze ludzi życzliwych, pełnych pozytywnej energii, patrzących w tym samym kierunku, dla których liczy się dobro wspólne, dobro naszej Małej Ojczyzny. Dla takich chwil, dla ludzi ceniących i propagujących takie wartości, warto z poświęceniem realizować każdego dnia swoje życiowe powołanie, w duchu przyjaźni wdzięczności i wzajemnego zrozumienia. Dziękuję za słowa wsparcia, za nadzieję i pozytywne emocje, których nie brakowało i nigdy nie braknie, bez względu na to gdzie w na danym etapie życia się znajdziemy.

Informuję wszystkich czytelników, że podpisane zostały umowy na przebudowę dróg gminnych w Żukowie, Skrzynnie, Kamieniu Dużym i Jabłonicy, rozstrzygnięte również zostały postępowania przetargowe na przebudowę drogi w Rykowie i ulicy Kasztanowej w Wieniawie. W najbliżym czasie zostaną podpisane umowy i rozpoczną się prace.

Na naszej stronie internetowej www.gminawieniawa.pl, wiele ciekawych informacji, m.in.:

  • Relacja z XII Spotkań z Folklorem
  • Informacje o stanie zasłużenia gminy na koniec 2017r.
  • Relacja z XLIV Sesji Rady Gminy w Wieniawie
  • Formularze wniosków na nowy okres zasiłkowy/świadczeniowy 2018/2019

Zachęcam do lektury, życząc miłego dnia. Wszystkim odpoczywającym, wspaniałej, wymarzonej pogody oraz spokoju i wytchnienia.

Jeszcze raz dziękuję za wczorajsze życzenia i wiele ciepłych słów.

Z wyrazami szacunku

Krzysiek Sobczak

© Blog Wójta Gminy Wieniawa
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci